Kurumsal

 
 
 
 
   
   
  Kısaca Kuryap
 
Yarım asrı aşkın bir süredir inşaat sektörünün içerisinde olan ailemiz, KURYAP İnşaat Müh.Ltd. Şti. adıyla inşaat sektörünün betonarme konut-işyeri yapıları, çelik-prekast prefabrik yapılar, kuru gıda&soğuk depo binaları sanayi yapıları, fabrika yapıları, taahhüt işleri, konsept proje ve danışmanlık işleri, ofis-mağaza-ev dekorasyon işleri çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları konularında faaliyet göstermektedir.  
   
  Misyonumuz
 
Hızla gelişen inşaat sektörü ile ilgili dünya teknolojilerini KURYAP olarak sürekli takip etmekteyiz. Bulunduğu çevreye saygı gösteren ve değer katan yapılar tasarlamak, imalat aşaması kadar kullanım aşamasında da hayatınıza değer katan projelere imza atmak projelerimizin çıkış noktasıdır. Kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, modern, kaliteli ve maliyet analizleri yapılmış malzeme alternatifleri ile hem projelerimizde hem de uygulamalarımızda en yüksek kaliteyi ve en ekonomik çözümleri yakalamak temel ilkemizdir.  
   
 

Vizyonumuz

 
İnşaat sektöründe rekabet edebilen, gücü yüksek bir kurum perspektifi ile çalışmalarını sürdüren ve tecrübeli kadrosuyla her gün büyüyen dinamik firmamız KURYAP, 3 yıl içerisinde dünya standartlarında;

100.000 m2 dekorasyon,
250.000 m2 konut-ofis inşaatı,
500.000 m2 depo-antrepo inşaatı yapmayı hedeflemektedir.
Kaliteden ödün vermeden, insana ve doğaya saygılı yapılar oluşturmaya devam edeceğiz
 


 

  © 2014 - Kuryap Ltd.   .: web site tasarımı KurumsalNET :.

Kentsel Dnşm Cevre ve Sehircilik Bakanligi Argana Dogal Yağlar BRT HABER Afet ve Acil Durum Yonetimi