Faaliyet Alanlarımız

 
 
 
 
   
   
  Anahtar Teslim İnşaat
 

Ülkemizde inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında prestijli bir yere sahip olan KURYAP, depo-antrepo, prefabrik binalar, alışveriş merkezleri, ofis ve konut binaları yapımında pek çok projeye imza atmıştır. İnşaat kalitesi ve işin zamanında bitirilmesi ile ilgili tüm detaylar KURYAP tarafından titizlikle planlanmakta ve uygulanmaktadır.

 
   
  Proje Yönetimi
 

KURYAP, karmaşık ve zor projelerin öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda deneyimli kadroya sahiptir. Proje ve uygulama ekiplerinin koordine edilmesi ile imalat sırasında çıkacak problemlerin en aza indirilmesi ve acilen çözülmesi mümkün olmaktadır. Teknik şartname hazırlanması, ihale dosyası hazırlama, keşif ve rölöve çıkarılması konularında uzman ekiplerimizle en ekonomik sürede problemlere çözümler bulunmaktadır.

 
   
 

Gayrimenkul Geliştirme

 
Ülkemizin son 10 yılda artan marka değeri , gayrimenkul alanında nitelikli projelerin ortaya çıkmasına da sebep olmuştur. Firmamız bu bağlamda akıllı bina, akıllı site projeleri ile marka değeri olan eserler ortaya koyma kararlılığındadır. Teknoloji ve tasarrufun bir arada değerlendirildiği, aynı zamanda bir sağlık projesi olarak da hedef belirlemektedir.  
   

Dekorasyon

 
Konut, işyeri, depo ve alışveriş merkezlerinin müşterilerimizin isteği doğrultusunda, günümüz teknolojilerini kullanarak en uygun çözümlerin bulunması ve önce kendimizi sonra müşterilerimizi memnun edecek çalışmalarımız, tecrübeli kadromuz ile devam etmektedir.  
   
Gayrimenkul Danışmanlığı  
Tüm yurtta ve özelde İstanbul’da konut veya işyeri ihtiyacına cevap verecek şekilde portföy çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımız sırasında portföyümüzdeki arsa veya bina ihtiyacına ne ölçüde cevap vereceği rapor halinde müşteriye sunulmaktadır. Projeye yönelik expertizlik ve fizibilite çalışmaları yapılmaktadır.  


 

  © 2014 - Kuryap Ltd.   .: web site tasarımı KurumsalNET :.

Kentsel Dnşm Cevre ve Sehircilik Bakanligi Argana Dogal Yağlar BRT HABER Afet ve Acil Durum Yonetimi